The Final Touch Show Clothes

09.06.2019

Final Touch Showclothes vyrábí cenově dostupné oblečení, od malých až po velké. Oni také vyrobit show oblečení, které si můžete koupit přímo na stánku na výstavách nebo přes facebook. Zobrazit oblečení je zasláno (inter) národní s číslem sledování. Ve videu můžete vidět malý výběr sortimentu za posledních 5 let!


EVI PEETERS

Dáma za Final Touch je Evi Peeters. V minulosti soutěžila v několika disciplínách, jako je západní potěšení, lovec, stezka a jezdectví. Po mnoha letech jako jezdec na koni, přešla na výrobu a navrhování show oblečení.

"Udělat si halenku pro sebe jako koníček" se rozrostla na profesionální a vášnivou tvorbu show oblečení a nyní může oslavit své páté výročí. Evi vám rád poradí, co je nebo není vhodné z hlediska výstavního oblečení, aby odpovídalo co nejvíc s vaším koněm a showpadem. Každé stvoření je jedinečné. Na zakázku máte kontrolu nad designem a barvami a můžete si vybrat mezi krystaly Swarovski nebo vysoce kvalitními krystaly, airbrush, krajky, kůže, tam je hodně děje ve světě západního show oblečení!

Podívejte se, co je možné na facebookové stránce!


The Final Touch KUPONY


Na Mistrovství Evropy máme tři třídy, ve kterých budete moci vyhrát dárkový kupón od The Final Touch!


Ne, ještě neřekneme, pro které třídy.

Ani hodnoty dárkových kupónů, ale můžeme odhalit, že dárkové kupóny jsou velmi štědré!

Sledujte naši stránku na Facebooku!


THE FINAL TOUCH SHOW CLOTHES JE SPONZOR A BUDE PŘEDSTAVEN NA EVROPSKÝCH MISTROVSTVÍ.

please keep in mind, this is a translation by a translation program.